Megoldatlan

Rossz helyen lévő kijelző

Kérem helyezzék át a kijelzőt a túloldalra, ahol több haszna lenne. Köszönöm szépen! Itt csak éjszakai buszok vannak

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Békásmegyer H

Hozzászólások

  • Jakab Imola lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    Illetékes válasza: "A kijelzők helyszínének módosítására e szempontok miatt nincs lehetőségünk. Az eddigi és a további kijelző telepítések során is kiemelt szempont a megfelelő láthatóság, így igyeksz...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Ügyszám: 0038/0051105/2022

    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00109737

    Tisztelt Ügyfelünk!

    A BKK Zrt. szakterülete köszöni megkeresését. Tájékoztatjuk, hogy a kijelző berendezések elhelyezése
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • S Dominik megváltoztatta a bejelentés helyét "Budapest, Csobánka tér 5, 1039 Magyarország (47.59693618, 19.05319891, 16)"-ról "Budapest, Békásmegyer H, 1039 Magyarország (47.59837211, 19.05430834, 16)"-ra.

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Járókelő Star bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megálló tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Óbudai-sziget hajóállomás (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rossz elektronikus menetrend tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Kolosy tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Esőbeálló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Sujtás utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére