Válaszra vár

Hiányzik egy poller

Kérem pótolják a pollert. Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Heltai Jenő tér 4

Hozzászólások

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Járókelő Star bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidőlt oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ludvig Anna
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Perényi út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Elkopott felfestés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Szentendrei út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére