Válaszra vár

Macskatetem

Egy fekete-feher macska tetem fekszik az uttest szelen

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Aranyvölgy út 41

Hozzászólások

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Csanádi György megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet"-ra.

  • Csanádi György megváltoztatta a bejelentés nevét "Macska tetem"-ról "Macskatetem"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Meg mindig ott van
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos mar nem vagyok a kornyeken
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    Kérjük, kommentben vagy emailben a kerdes@jarokelo.hu címre küldött üzenetben csatolj olyan kép(ek)et, amelye(ke)n a probléma környezete is könnyen beazonosítható, hogy ezzel is segítsük az ille...
  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés állapotát "Feldolgozás alatt"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szétesett hírdetőkeret

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Bécsi út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Láncolt hulladék és oszloptő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Vörösvári út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elferdült kerítés elem

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Vörösvári út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére