Megoldatlan

Elhagyott Jármű

Tisztellt Járókelő.hu,

Budapest 1163 Sasvár utca 50. előt egy Nissan típusu I**-1** Frogalmi rendszámú elhagyatott autó áll több mint két éve. A gaz benőtte, a JSZP szerint forgalomból hatóságilag kivonva.

Az amúgy is problémás parkolást nagyban megnehezíti a területen. (templom, iskola a közelben, időszakosan nagyon sokan akarnak itt parkolni.)

A jelenlegi helyére a Gázművek daruzták be, mert az elmúlt hónapokban nekik is útban volt a gázcsonkok cseréjekor.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Sasvár u. 50

Hozzászólások

  • Járókelő Zsófia lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • XVI. kerületi Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Az intézkedés megtörtént a bejelentésével kapcsolatban.

    A gk. elszállítása jogszabályi alapokon nem lehetséges, mivel rendelkezik hatósági engedéllyel.

    Tisztelettel, Bp. XVI. ke...
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Kántor András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elhagyott Skoda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Lukács Máté
    Illetékes: XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Mészáros József utca (XVI. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elhagyott Peugeut

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Lukács Máté
    Illetékes: XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Mészáros József utca (XVI. kerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Elhagyott jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Nap utca (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére