Megoldott

Madártetem a zöldfelületen

Anonim Járókelő

Egy dolmányos varjú teteme fekszik a füves területen. A környéken sokan sétáltatnak kutyát, közel a játszótér is, így több szempontból is egészségügyi kockázatot jelent.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Kárpát u. 44

Hozzászólások

  • M. V. Klára lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    A bejelentő jelzése alapján megoldódott.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A tetem már nincs ott, köszönjük!
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére