Megerősítésre vár

Nagyrét utca megállóban a pad kifakult!

Anonim Járókelő

A Nagyrét utca megállóban az esőbeállóban a pad kifakult.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Nagyrét utca

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia! Kérlek pontosítsd a címet, mert a megadott címen az Illetékes nem talált problémát. Köszönettel, Annamária
  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Köszönjük a bejelentését!
    Munkatársaink a bejelentésben szereplő címen nem találtak a bejelentett hibával megegyező problémát.
    Kérem pontosítsák a címet!

    Tisztelettel:

    Attila Dobo
    ...
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: JCDecaux

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Pad újrafestése

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: JCDecaux
    Turul utca (II. kerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    buszmegállónak üvege betört

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: JCDecaux
    Turul utca (kishíd) (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére