Válaszra vár

Garam utca 23 környékén semmi fény nincs.

Legalább egy hete egyik lámpa sem ég az utcában. Ami azért baj, mert ez egy elég veszélyes környék, legutóbb késsel fenyegetőző, majdnem verekedő férfiakra hívtam rendőrt.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Garam u. 28

Hozzászólások

  • Járókelő Zsófi megváltoztatta a bejelentés helyét "Budapest, Garam utca (47.49791200, 19.04023500, 16)"-ról "Budapest, Garam u. 28, 1133 Magyarország (47.5212744, 19.05821214, 16)"-ra.

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Dénes András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Közvilágítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Béres Jusztina
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Huba utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiégett a lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Montevideó utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére