Megoldott

Pad újrafestése

Anonim Járókelő

A Turul utca megállóban, Hűvösvölgy felé, az esőbeállóban található pad kifakult. Kérem, hogy fessék újra!

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Turul utca

Hozzászólások

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés nevét "Turul utca esőbeállójának a padjának újra festését kérném!"-ról "Pad újrafestése"-ra.

  • H B L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Köszönjük a bejelentését!
    Munkatársaink kijavították az Önök által jelzett hibát.

    Tisztelettel:

    Attila Dobos
    Karbantartási csoportvezető| Maintenance team leader
    JCDecaux - Műsza
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • I. Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: JCDecaux

  • I. Adrián megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "JCDecaux"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kopott pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: JCDecaux
    Újbuda-központ M (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kopott pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: JCDecaux
    Madzsar József utca / Hadrianus utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére