Megoldott

Elhagyott jármű

Kérem az elhagyott járművet szállítsák el.
Köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Csányi László u. 2

Hozzászólások

  • M. V. Klára lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    A tulajdonos elvitte az autót.
  • Novotny T hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Járókelő!
    A gépjármű tulajdonos a jogsértő közlekedési magatartását megszüntette, a járművet eltávolította a közterületről.
    Az ügyet lezárhatják.
    Köszönöm.
  • Újpest Önkormányzati Rendészetverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Járókelő!
    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatni kívánjuk Önöket, hogy rendészetünk hivatalos felszólítással élt a jármű tulajdonos/üzembentartója felé, a jogsértő közlekedési magatartás megszünte
    ...
  • T Julcsi megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Újpest Önkormányzati Rendészetverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő !
    A Rendészeti Osztály járőrei a Budapest, IV. kerület közigazgatási határain belül folyamatosan ellenőrzik a hatósági jelzés nélküli és az érvényes műszaki engedéllyel nem rendelk
    ...
  • Járókelő Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpesti Önkormányzati Rendészet

  • Járókelő Adrián megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "IV. kerület Újpesti Önkormányzati Rendészet"-ra.

  • Novotny T bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    5
    Válaszra vár
    5

    Renault

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpesti Önkormányzati Rendészet
    Istvántelki út (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldott
    5
    Megoldott
    5

    Elhagyott jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpesti Önkormányzati Rendészet
    Klauzál utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére