Megoldott

Elhanyagolt, gazos villamos pálya

FRISSÍTÉS: 2022.10.03
A Budapest Közút válasza:

,,A bejelentésben szereplő terület nincs Társaságunk üzemeltetésében."

-----

Az 1-es villamos Kacsóh Pongrác úti megállójánál nagyon elhanyagolt és gazos a villamos pálya melletti rész. A gaz gyökerei roncsolhatják a beton elemeket, és elhanyagolt érzetet kelt a látvány.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Kacsóh Pongrác út

Hozzászólások

  • T Julcsi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia Tamás!
    Azokat a bejelentéseket, amelyek 1 évnél régebben kerültek beküldésre, nem nyitjuk meg újra és nem küldjük el ismét, ugyanis az a statisztikai adataink torzulásához vezet.
    Kérjük, a fejl...
  • Koller Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Azt hiszem ebben az esetben érdemes lenne felülvizsgálni azt az ütemet.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0053290-001/2022/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00109617

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Nagyon köszönjük megkeresését. A BKV Zrt. tájékoztatása szerint a vágányaik gyommentesítését v...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • T Julcsi megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS: 2022.10.03 A BKK válasza: ,,A bejelentésben szereplő terület nincs Társaságunk üzemeltetésében." ----- Az 1-es villamos Kacsóh Pongrác úti megállójánál nagyon elhanyagolt és gazos a villamos pálya melletti rész. A gaz gyökerei roncsolhatják a beton elemeket, és elhanyagolt érzetet kelt a látvány."-ról "FR...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Cím!

    Mellékletben megküldjük a tárgyban szereplő bejelentésre írt tájékoztatásunkat melyet elektronikus aláírással láttunk el.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útfenntartási Főosztály
    e-...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ra.

  • Az Óz hozzászólt a bejelentéshez.

    A bejelentés szerint a BKV /villamos/ területe gazos! A BKV területen nem lehet, hogy a BKV az illetékes?
  • I. Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • I. Adrián megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Koller Tamás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Összetört pad - 14. kerület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Hagara Eva
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Gvadányi utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Kiegészítésre vár
    1
    Kiegészítésre vár
    1

    Hibás pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Jerney utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére