Megoldott

Forgalom akadályozása

Anonim Járókelő

Lomizás, jogtalan területfoglalás, közúti közlekedés akadályozása. Az utakat elálló furgonok miatt nem lehet az eleve keskeny budai utcákban közlekedni.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Napraforgó u. 19

Hozzászólások

  • Járókelő Zsófi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az Illetékes kérése: "Célszerű lenne ilyen esetben az utólagos posztolás mellett vagy helyett a szabálytalanság észlelése után jelezni azt a hatóságok felé.

    Rendőrség 112
    Városrendészet 0-24 időszakb...
  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Admin!

    A lomtalanításnak már vége van, semmilyen forgalom akadályozás nincs az adott szakaszon.

    Célszerű lenne ilyen esetben az utólagos posztolás mellett vagy helyett a szabálytalanság ész
    ...
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük észrevételét. Bejelentését rögzítettük és továbbítottuk. A bejelentésben foglalt probléma érdemi megoldásáig kérjük szíves türelmét.
  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Megsüllyedt kövek a sínek mentén

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Széll Kálmán tér M (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemét a villamossín mentén

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Szilágyi Erzsébet fasor (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére