Megoldott

Rozoga/veszélyes pad a megállóban

Anonim Járókelő

A Turul utca (kishíd) megállóban a pad rozoga, emiatt veszélyes is. Sajnos, az egyik deszka/gerenda nincs a helyén jól. A pad viszonylag ki van fakulva. Szerintem a pad cseréje ésszerűbb lenne, de majd Önök úgy is látják. Amennyiben nincs rá lehetőségük, hogy kicseréljék, kérem, hogy fessék újra és cseréljék ki a ferdén álló gerendát.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Turul utca (kishíd)

Hozzászólások

  • Kövér Blanka lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Köszönjük a bejelentését!
    Munkatársaink kijavították az Önök által jelzett hibát.

    Tisztelettel:

    Attila Dobos
    Karbantartási csoportvezető| Maintenance team leader
    JCDecaux - Műsza
    ...
  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: JCDecaux

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére