Megoldásra vár

Eltűnt a szemetes az utcán

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS: 2022.10.13.
A válasz itt: https://jarokelo.hu/citizen/reports/view?id=110295

---

15. kerület Páskomliget utca 42 szám előtti szemetes a Gazdálkodó út felőli bejáratnál eltűnt, és csak le van dobva minden a földre. Undorítóan néz ki. Kérem a kerületi illetékes szervezetet, hogy helyezzen le egy igényes szemetest, amit használni tudunk és ne úgy nézzen ki az utca mint egy szeméttelep.
Köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest XV. kerület, Gazdálkodó út 42

Hozzászólások

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés leírását "15. kerület Páskomliget utca 42 szám előtti szemetes a Gazdálkodó út felőli bejáratnál eltűnt, és csak le van dobva minden a földre. Undorítóan néz ki. Kérem a kerületi illetékes szervezetet, hogy helyezzen le egy igényes szemetest, amit használni tudunk és ne úgy nézzen ki az utca mint egy szeméttelep. Köszönöm"-ról...

  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: XV. kerület Újpalota Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Illegális szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kovács Ferenc
    Illetékes: XV. kerület Újpalota Önkormányzata
    Apolló utca (XV. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elhanyagolt, undorító, ‘szemetes’

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XV. kerület Újpalota Önkormányzata
    Gazdálkodó út (XV. kerület)
  Vissza az oldal tetejére