Megoldott

Elhagyott jármű

Elhagyott jármű. Képen a furgon mögötti szürke Ford.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Fiumei út 9-11

Hozzászólások

  • Józsefvárosi Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük a jelzését! A területért felelős körzeti rendész megtekintette a helyszínt, de kérdéses gépjárművet már nem találta ott....
  • Ügykezelő Járókelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • András Bognár hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez már nincs ott.
  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet

  • András Bognár hozzászólt a bejelentéshez.

    Képen a furgon mögötti szürke Ford.
  • András Bognár bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott Matiz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet
    Szerdahelyi utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott Peugeot

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet
    Szerdahelyi utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elhagyott FIesta

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet
    Szerdahelyi utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére