Válaszra vár

Sajnos már egy ideje eltűnt a biciklipumpa

Anonim Járókelő

A Hűvösvölgyi úton a Kelemen László utca előtt a Versec sor felé, a kerékpárút mellett régebben a paddal szemben található volt egy közpumpa. Sajnos, már a közpumpa eltűnt, pedig nagyon sokan igénybe vették. Kérem, hogy tegyék vissza a közpumpát (Budapest Brand).

Probléma helyszíne
Budapest Kelemen László utca

Hozzászólások

  • Városjáró Blog hozzászólt a bejelentéshez.

    2 és fél hónapja lett bejelentve, de azőta semmi változás. https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/105473/hianyzo-kozpumpa
  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés nevét "Sajnos már egy ideje eltűnt a Kelemen László utcai híd előtti biciklipumpa"-ról "Sajnos már egy ideje eltűnt a biciklipumpa"-ra.

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Brand NZrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó közpumpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Brand NZrt.
    Hűvösvölgyi út (II. kerület)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Lehullott levelek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Tatai utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére