Megoldott

buszmegállónak üvege betört

Anonim Járókelő

A Turul utca (kishíd) buszmegállóban az esőbeálló középső üvege betört! Kérem, hogy mihamarabb javítsák ki a hibát. A képeket az alábbiakban tekinthetik meg.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Turul utca (kishíd)

Hozzászólások

  • Rózsa Ábel lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Munkatársaink kijavították az Önök által jelzett hibát.

    Tisztelettel.

    Peter SZABO
    Karbantartó | Technician
    JCDecaux - Műszak | Technical
    6 Kén street - 1097 Budapest - Hungary
    Mo
    ...
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: JCDecaux

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére