Válaszra vár

Balkáni állapotok Kőbánya alsón

FRISSÍTÉS 2022.09.28.
A MÁV Start Zrt válasza: MÁV Zrt. az illetékes
_____________________________________

Az állomás gusztustalan, mindenhol szemét és madárürülék. A lépcsőfeljárók pihenőiben minden esőzés után napokig áll a víz, a peronokat lehetetlen megközelíteni csizma nélkül. A padlózat hullámos, a falak ocsmány graffitisek. A város felőli bejárat és a pénztárcsarnok évek óta le van zárva, miközben építkezés egyáltalán nem zajlik. A lift legalább 20 éve nem üzemel.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Kőbánya alsó

Hozzászólások

  • M. V. Klára elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV Zrt.

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés leírását "Az állomás gusztustalan, mindenhol szemét és madárürülék. A lépcsőfeljárók pihenőiben minden esőzés után napokig áll a víz, a peronokat lehetetlen megközelíteni csizma nélkül. A padlózat hullámos, a falak ocsmány graffitisek. A város felőli bejárat és a pénztárcsarnok évek óta le van zárva, miközben építke...

  • MÁV Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Címzett: Járókelő

    Tisztelt Járókelő!

    Hivatkozással a 109350 sz. átiratukra, tájékoztatjuk Önöket, hogy a felmerült kifogásokat a vasúti infrastruktúrát kezelő MÁV Zrt. illetékes szervezeti egysége r
    ...
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV Zrt.

  • Kovács István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó kerítés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MÁV Zrt.
    Aquincum (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Olvashatatlanok a kijelzők

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MÁV Zrt.
    Aquincum (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére