Válaszra vár

Hiányzó pollerek, szabálytalan parkolás

Tisztelt Budapest Közút!
Ha már az Örs vezér terei kerékpárút szakaszának egyik végén korlátokkal nehezítik a közlekedést, akkor legyenek szívesek és tegyenek pár pollert a másik végére is, mert a kerékpárosoknak nem oszt nem szoroz még azokat is kikerülni, ellenben a pékség áruszállítását nem lehetne a kerékpárútról végezni, ami nagy könnyebség lenne az itt tekerőknek.
Kérem, ne hivatkozzanak a földből kiálló pollerek veszélyességére, mert arra Önök cáfolnak rá a Fehér úti kerékpárútre telepítet oszlopokkal. Köszönjük a szabálytalan parkolás érdekében tett erőfeszítéseiket.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Örs vezér tere

Hozzászólások

  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Szinte minden nap itt áll valaki.
  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Kéne ide az a poller.
  • Biciklin Tekerek hozzászólt a bejelentéshez.

    Javaslom pollerek telepítése helyett a köztereseket vessék be végre.
    Az előbbi pénzbe kerül és úgyis "kidől", az utóbbi viszont bevételt termel és a jogszabályok betartására nevel.

    Amúgy nem X. kerül...
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Lukács Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Nem ég a sárga lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Kőér utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elfordult

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: Budapest Közút
    Terebesi utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Baleset miatt kidőlt oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Sírkert út (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére