Megoldott

Letört faágak

Hetek óta hevernek a fotón látható faágak a járdán. A három vérszilvából kettő halott, de a harmadiknak is vannak sérülési. Az egyik törött ága a lombkoronán keresztül lóg az úttest fölé.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Tolnay Károly u. 1

Hozzászólások

  • Járókelő Herta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    A kiszáradt fákat kivágták. Az ügy megoldódott.
  • Jakab Imola megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XVI. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük a bejelentést.
    Intézzük a kivágásukat.
    KVI
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerületi Önkormányzat

  • Lukács Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Törött deszka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Hell Dávid
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Segesvár utca (XVI. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szétesett pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Lukács Máté
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Hunyadvár utca (XVI. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kidőlt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Csanádi György
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Vecseház utca (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére