Megoldott

Rekamié

Valaki úgy gondolta, hogy a régi bútorait itt kell leraknia.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Újlak u. 9

Hozzászólások

  • Jakab Imola lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • XVII. kerületi Önkormányzat Sajtó és kommunikációverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A bútorok eltávolítása a bejelentést követően megtörtént.

    Üdvözlettel Sajtó és Kommunikáció Rákosmente Önkormányzata
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Hova máshova?
  • I. Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lerakott szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Felsőbabád utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Betondarabok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Vass Zsolt
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Illegális szemétlerakás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Nóra Jelinek
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Rétvége utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére