Megoldásra vár

Szemét és zöldhulladék

Anonim Járókelő

A Tárogató Úti Szinpad előtti parkolóterület és környezete rendezetlen, gazos és szemetes. A parkoló burkolata töredezett és a szegélykövek több helyen leváltak. A letöredezett nagyméretű ágakat hónapok óta nem szállították el. A környék ütemszerű takarításának nyoma sincs.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Tárogató út 2

Hozzászólások

  • Rózsa Ábel megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük észrevételét. Bejelentését rögzítettük és továbbítottuk. A bejelentésben foglalt probléma érdemi megoldásáig kérjük szíves türelmét.
  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Illegális szemétlerakás az utcán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Boróka utca (II. kerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Kutyaszemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Kacsa utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére