Megoldásra vár

Tönkrement információs sáv

Tisztelt Illetékes!

A Bikás park metróállomás bejárata feletti információs sáv kifakult, kiégett, töredezett. Kérem, szíveskedjenek cserélni!

Munkájukat köszönöm!

Tisztelettel:
Fónai Kende

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Budapest

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Ügyszám: 0038/0048896/2022

    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00109265

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Nagyon köszönjük a megkeresését, mellyel kapcsolatban tájékoztatjuk, hogy a Bikás park metróállomás...
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ra.

  • Fónai Kende bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányos, sérült kerítés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Repülőgépes Szolgálat (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    klíma

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Katalin Wéber
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Neumann János utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Busz megálló gazos

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Pajkos utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére