Válaszra vár

Rendszeres késés

A X. kerületben a 151-es busz rendszeresen késik. A Kőér utcai megállónál szálok fel a legtöbbször, és számomra érthetetlen, hogy a 3 megállónyira található végállomásról hogy késhet(vagy éppen indulhat előbb) a busz.
Hihetetlennek tartom.
Emiatt már nagyon sokszor késtem le buszt, és feleslegesen vártam 15-20 perceket.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Alkér u. 1b

Hozzászólások

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ra.

  • Kecskeméti István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sèrült buszmegálló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Gyömrői út (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Barna megállónév-tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sz. V.
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Kada utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére