Megoldott

Lomis tábla

Anonim Járókelő

Most már nem egyszerűen "fogja" az utcát. Már azzal fenyeget, hogy illegálisan megfigyel. Ha csak fenyeget, hogy van bátorsága? Ha tényleg bekamerázta, milyen jogon?

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Komjádi Béla u. 3

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Szuper, köszönjük!
  • Jakab Imola lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Eltávolításra került.

    Üdvözlettel,
    II. Kerület Önkormányzata
  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük észrevételét. Bejelentését rögzítettük és továbbítottuk. A bejelentésben foglalt probléma érdemi megoldásáig kérjük szíves türelmét.
  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Lomis lakatok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Keleti Károly utca (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Szemét és zöldhulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Tárogató út (II. kerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Lomis fogva

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Tárogató út (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére