Megoldott

Megrongálódott számláló

A városmajori bicikliút számláló kábele elszakadt.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Szilágyi Erzsébet fasor 11

Hozzászólások

  • S Dominik lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztonságosabb...
  • Varga Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem én jelentettem be a problémát, de a kábelt megjavították.
  • Járókelő Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Dániel Zoltán bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Elhagyott bubi

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Fónai Kende
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Árpád fejedelem útja (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kicsi a parkoló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Szentlélek tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére