Megoldott

Elhagyott rendszám nélküli gépkocsi közterületen.

2022.augusztus 25-én 9 óra 8 perckor egy autómentővel a 1045. Bp. Virág utca 9 elé le lett rakva egy törött elejű forgalmi rendszám nélküli típusú személygépkocsi és azóta is ott áll mozdulatlanul. Mivel egyébként is nehéz parkolóhelyet találni a környéken, indokolatlannak tartom, hogy a gépkocsi mozdulatlanul foglaljon parkolóhelyet. Nem mellesleg, hogy a gépkocsit szállító autómentő meghúzta az én gépkocsimat, természetesen betétlapot nem hagyott a helyszínen, pedig egy lakó által készített fényképeken jól látszik, hogy a sérült szgk. tulajdonosa, annak felesége és az autómentő sofőrje is látta és megnézte a sérülést.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Virág u. 9

Hozzászólások

  • Kövér Blanka lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Elszállították.
  • Járókelő Zsófia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Újpest Önkormányzati Rendészetverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    A Rendészeti Osztály járőrei megteszik a szükséges intézkedéseket.
    Tisztelettel,
    Rendészeti Osztály
  • Járókelő Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpesti Önkormányzati Rendészet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    5
    Válaszra vár
    5

    Renault

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpesti Önkormányzati Rendészet
    Istvántelki út (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldott
    5
    Megoldott
    5

    Elhagyott jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpesti Önkormányzati Rendészet
    Klauzál utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére