Megoldott

Elhagyott Matiz

Lejárt műszakival, kérem elszállíttatni.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Tárogató út 93

Hozzászólások

  • H B L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Farkas Levente hozzászólt a bejelentéshez.

    elvitték
  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Üzemképtelen gépjárműnek az a gépkocsi tekinthető, amelyen nincs rendszám, vagy lejárt a műszaki engedélye. Ezek a járművek közterület-használati engedéllyel, mellékúton és legfel
    ...
  • Nagy Zita elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Farkas Levente bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott Juke a Völgy utcában

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Völgy utca (II. kerület)
  • Megoldott
    5
    Megoldott
    5

    Rendszám nélkül autó közterületen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Kerényi Frigyes utca (II. kerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Elhagyott Renault

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Bölény köz (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére