Megoldott

Telefirkált várók

A Blaha Lujza téri villamosmegállókban szinte az össze váró tele van firkálva.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Blaha Lujza tér M

Hozzászólások

  • Kövér Blanka lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • JCDecaux Hungary Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő,
    munkatársaink letakarították a firkákat.

    Üdvözlettel:
    Ádám GALAMBOS
    Supervisor
    JCDecaux - Műszak | Technical
    24 Gubacsi street – 1097 Budapest – Hungary
    Mobile : 36 (30) 638-7851
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: JCDecaux

  • Németh Zs. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére