Válaszra vár

Thoman István utcai hulladéksziget (ismét...)

Anonim Járókelő

Autót tartani van pénz, új gumit venni van pénz. A régi autógumit ott leadni ahova való, arra nincs pénz. Persze az is lehet, hogy csak igény vagy akarat nincs. Mindenesetre ismét nem odavaló (veszélyes) hulladékot vitt ki a tisztelt hegyvidéki polgár a hulladékszigetre. Tényleg be kéne kamerázni a szigetet.

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Thomán István u. 8

Hozzászólások

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Lomtalanítás után maradt szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Táltos utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Takarítás minősége elégtelen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Nagyajtai utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Nyitott szemetesek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Török Vazul
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Krisztina körút (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére