Válaszra vár

Benőtte a fa a térkövet

Anonim Járókelő

Az idős fa benőtte a mellette lévő térkövet.
Kérjük szíveskedjenek a térkő eltávolításról intézkedni.
Van egy üres fahely 10 méterre ettől a fától, annál még megvan az összes térkő. Háttérben a gimnázium van, amit jelenleg felújítanak.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Lakkozó u. 1-5

Hozzászólások

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés helyét "Budapest, Lakkozó u. 3, 1048 Magyarország (47.58299054, 19.11459573, 16)"-ról "Budapest, Lakkozó u. 1-5, 1048 Magyarország (47.58265392, 19.11467105, 18)"-ra.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "Az idős fa benőtte a mellette lévő térkövet. Kérjük szíveskedjenek a térkő eltávolításról intézkedni."-ról "Az idős fa benőtte a mellette lévő térkövet. Kérjük szíveskedjenek a térkő eltávolításról intézkedni. Van egy üres fahely 10 méterre ettől a fától, annál még megvan az összes térkő. Háttérb...

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "IV. kerület Újpest Önkormányzata"-ra.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés nevét "benőtte a fa a térkövet"-ról "Benőtte a fa a térkövet"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Van egy üres fahely 10 méterre ettől a fától, annál még megvan az összes térkő. Háttérben a gimnázium van, amit jelenleg felújítanak.
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    Kérjük, kommentben vagy emailben a kerdes@jarokelo.hu címre küldött üzenetben csatolj olyan kép(ek)et, amelye(ke)n a probléma környezete is könnyen beazonosítható, hogy ezzel is segítsük az ille...
  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés állapotát "Új"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Hiányzó járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Vass Gábor
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Külső Szilágyi út (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Fa metszés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: K G
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Tél utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Törött pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Aradi utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére