Megoldott

Üres

MUT 893: A busz hátsó kijelzője mindkét oldalt üres volt

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Bánya utca

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Ügyszám: 0038/0047948/2022

    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST- 00108972

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Nagyon köszönjük megkeresését. A BKV Zrt. hivatalos állásfoglalásában arról tájékoztatja, hogy járm
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés nevét "Üres :)"-ról "Üres"-ra.

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Szebb városért bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megrepedt szélvédő a buszon

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Védgát utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Igénytelen tájékoztatás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Fónai Kende
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Deák Ferenc tér (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Légkondicionálás hiánya a buszon

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Madzsar József utca / Pünkösdfürdő utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére