Megoldatlan

M3 metrópótló megálló

Tisztelt Hölgyem/Uram!

Augusztus 16.-án küldtem levelet a BKK központi email címére. Azóta semmi válasz, még egy automatikus mail sem hogy beérkezett. Így telefonon érdeklődtem a múlt héten hogy mi a helyzet. Nagyon kedves ügyintéző hölgy utána keresett és megnyugtatott hogy látják az emailt de még nem értek oda hogy foglalkozzanak vele.
Azért fordulok önökhöz hogy talán egy célszemély ismeretében nagyobb eredményt tudnak elérni mint én.
Íme a levél:
"Az M3 metró pótló busz megállója jelen pillanatban Göncz Árpád szobra előtt lett kialakítva a Váci úton de ezt tudják :).
A Váci út másik oldalán lakók és közlekedők - Váci út 116-tól a Dózsa György út felé - kénytelenek átkelni az aluljárón ha igénybe szeretnék venni a buszt.
Idősek, mozgássérültek kisgyerekkel, babakocsival vagy netán nagyobb csomaggal közlekedőknek nagyon nehéz és megterhelő ez az állapot.
Nincs teljes akadálymentesített közlekedési lehetőség az aluljáróban. A felszínen csak távol a Teve utcánál van felszíni átkelő ami kb. 400 méteres kerülőt jelent.
Kérem vizsgálják meg annak a lehetőségét hogy a városközpont déli oldalán is kialakítható lenne e megálló.
Erre két ponton is van lehetőség.
Az első ami most is megálló, a Váci út 116 előtt az Agora toronynál van az Árbóc utca sarkán.
A második lehetőség a Váci út 112 előtt a Zsiip utca sarkán , széles a járda, itt régebben is volt ideiglenes megálló."

Köszönettel, üdvözlettel: Klein Dezső

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Váci út 112

Hozzászólások

  • Jakab Imola lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    Illetékes válasza: " A gyaloglási távolságok lerövidítése okán lett kijelölve a Róbert Károly körút északi oldalán. Többletmegállítás esetén pedig a buszok menetideje növekedne meg. A Göncz Árpád váro...
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0047735-001/2022/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00108844

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, mellyel kapcsolatban tájékoztatjuk, hogy az Árbóc utca és a zsilip utc
    ...
  • B Simon hozzászólt a bejelentéshez.

    Ha augusztus 16-án küldtél levelet, akkor szeptember 15-ig fogják kiküldeni a választ :)
  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Németh Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Ki lehetne alakítani egy ideiglenes gyalogos átkelőhelyet. a Lehel piacnál is megoldották.
    https://13.kerulet.ittlakunk.hu/kozlekedes/220518/uj-gyalogatkelo-epul-vaci-uton-piacnal
  • Klein Dezső hozzászólt a bejelentéshez.

    Váci út 110
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    Technikai hiba folytán a bejelentéshez csatolt képeid megsérültek, emiatt nem lehet őket megjeleníteni. Kérjük, hogy kommentben (.jpg vagy .png formátumban) vagy a kerdes@jarokelo.hu címre küldö...
  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés állapotát "Feldolgozás alatt"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • Klein Dezső bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére