Megoldott

Buszmegálló újra graffitis

Anonim Járókelő

buszmegálló graffitis 33/133E Budafoki út / Dombóvári út
Centrumból kifelé irány Nagytétény felé

Budapest, Budafoki út 91-93, 1117 Magyarország

33/133E Budafoki út / Dombóvári út

2022-09-06

Előzmény:

https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/98425/buszmegallo-graffitis-budafoki-dombovari

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Budapest Budafoki út 91-93. IP West Irodaház

Hozzászólások

  • H B L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    egy 33/133E buszt használó jarokelo
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Nagyon szépen köszönjük! ;)
  • JCDecaux Hungary Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő,
    munkatársaink letakarították a firkákat.

    Üdvözlettel:
    Ádám GALAMBOS
    Supervisor
    JCDecaux - Műszak | Technical
    24 Gubacsi street – 1097 Budapest – Hungary
    Mobile : 36 (30) 638-7851
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    helyzetjelentés: eddig nincs változás
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: JCDecaux

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Összefirkált buszmegálló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: JCDecaux
    Baross tér (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Graffiti

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: JCDecaux
    Békásmegyer H (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére