Megoldott

Lomis fogva

Anonim Járókelő

Csak a szokásos, budapesti hangulati elem. Leláncolt szemét és ráírva, hogy kié a terület meg a lomok az FKF helyett.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Tárogató út 95

Hozzászólások

  • Jakab Imola lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Le is vették!
  • B-F. Tamara megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük észrevételét. Bejelentését rögzítettük és továbbítottuk. A bejelentésben foglalt probléma érdemi megoldásáig kérjük szíves türelmét.
  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Illegális hulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Cirbolya utca (II. kerület)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Lomis lakatok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Keleti Károly utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kutyaszemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Kacsa utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére