Megoldott

Lyukas, rossz állapotú fedlap

Anonim Járókelő

XIII.Tisza utca 18 elött a Telekom fedele lyukas és rossz állapotban van. Kérem cserélni , köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Tisza u. 18

Hozzászólások

  • H B L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítás megtörtént.
  • B-F. Tamara megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javításra kiadva.
  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    Megsüllyedt fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Jász utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére