Megoldott

Megsüllyedt, kizöldült fedlap

Anonim Járókelő

X.Martinovics tér 12 ( Tűzoltóság mellett ) a Telekom fedele megsüllyedt és kizöldült. Kérem javítani. Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Martinovics tér 12

Hozzászólások

  • H B L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítás megtörtént.
  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: Magyar Telekom
    Kerepesi út (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Betőrt üveg a telefonfülkén

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Gergely utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Elhagyott telefonfülke

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Örs vezér tere M+H (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére