Megoldott

Barna megállónév-tábla

Kérem, cseréljék ki a megbarnult táblát.

Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Kada u. 114

Hozzászólások

  • W Kriszta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Sz. V. hozzászólt a bejelentéshez.

    Kicserélték.
    Köszönjük.
  • T Julcsi megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Ügyszám: 0038/0046428/2022

    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00108624

    Tisztelt Ügyfelünk!

    A BKK Zrt. szakterülete köszöni megkeresését. Tájékoztatják, hogy bejelentése nyomán felmérik a 95-ö...
  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ra.

  • Sz. V. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére