Válaszra vár

Hársfa utcai játszótér kapuja

Anonim Járókelő

A zár akad, befele nehéz bejutni, néha kifelé is, akad a zár, a kilincs lóg.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Rákosi út 173

Hozzászólások

  • XVI. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük a bejelentést, továbbítottuk a karbantartónak.
    Üdvözlettel, KVI
  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Egyéb"-ról "Parkok és zöldterületek"-ra.

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerületi Önkormányzat

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Törött deszka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Hell Dávid
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Segesvár utca (XVI. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szétesett pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Lukács Máté
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Hunyadvár utca (XVI. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kidőlt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Csanádi György
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Vecseház utca (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére