Megoldásra vár

Kidőlt kuka

Anonim Járókelő

A Batthyány Ilona utca játszótéren kidőlt a kuka

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Batthyány Ilona u. 16

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XVI. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük, intézkedünk.
  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerületi Önkormányzat

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XVI. kerületi Önkormányzat"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Törött deszka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Hell Dávid
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Segesvár utca (XVI. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szétesett pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Lukács Máté
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Hunyadvár utca (XVI. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kidőlt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Csanádi György
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Vecseház utca (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére