Megoldott

FKU 903

A Volvo 7700-as típusú buszok igen nagy része, termetes koromfelhőt hagy maga után, főleg az indulásukkor.:) Ez a megállókban várakozók részére rendkívül káros és egészségtelen. Főleg rám mert az én egészségemet is próbálom védeni.

Konkrét rendszám a bejelentés tárgyában megadásra került.

Sajnos ez a füstfelhő nem segít a tömegközlekedés népszerűsítésében, sőt kifejezetten rossz fényt vet rá. Teljesen érhető, hogy sokan ilyen minimálisan karbantartott buszra nem kívánnak felszállni, hisz nem tudni milyen további rejtett műszaki problémáik vannak még a busznak.

Javaslom a motor beállításokat! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Völgy utca

Hozzászólások

  • H. Annamária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Ügyszám: 0038/0046088/2022

    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00108456

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Nagyon köszönjük megkeresését, melyet továbbítottunk az illetékes szolgáltató, a BKV Zrt. részére. T
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Szebb városért hozzászólt a bejelentéshez.

    Letelt az 1 hónap
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Szebb városért bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megrepedt szélvédő a buszon

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Védgát utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Igénytelen tájékoztatás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Fónai Kende
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Deák Ferenc tér (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Légkondicionálás hiánya a buszon

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Madzsar József utca / Pünkösdfürdő utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére