Megoldásra vár

Letört ágak

Hatalmas letört ágak száradnak a parkban.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Pesti út 91

Hozzászólások

  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Most egy nagy kupacba szedve várják az elszállítást.
  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XVII. kerületi Önkormányzat Sajtó és kommunikációverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A kerületben folyamatosan haladnak a zöldmunkák. A keletkező zöldhulladékot az adott munka befejeztével munkatársaink elszállítják.

    Minden esetben igyekszünk olyan gyűjtőhelyet k...
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Otocolobus Manul bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Illegális szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Régivám utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hűtő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére