Megoldott

Elhagyott VW Transporter a Budenz úton

lejátt a műszakija, kérem intézkedni

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Budenz út 8

Hozzászólások

  • S Dominik lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincs már ott.
  • Farkas Levente visszajelzésére vár.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A bejelentésben szereplő autót felvettük az elszállítandó gépjárművek listájára. A jogszabályban rögzített türelmi idő letelte után az Önkormányzat elszállíttatja a gépjárművet....
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük szíves bejelentését, melyet rögzítettünk és továbbítottuk a Városrendészeti Osztály felé. Üzemképtelen gépjárműnek az a gépkocsi tekinthető, amelyen nincs rendszám, vagy lejárt a műszaki eng...
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Farkas Levente bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elhagyott Juke a Völgy utcában

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Völgy utca (II. kerület)
  • Megoldott
    5
    Megoldott
    5

    Rendszám nélkül autó közterületen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Kerényi Frigyes utca (II. kerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Elhagyott Renault

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Bölény köz (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére