Megoldott

Több zsák sitt és TV

VII kerület Damjanich utca 23 előtt több zsák sitt és egy TV van a járdán napok óta l.
Kérnék elszallitasukat

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Damjanich u. 23

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • VII Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Elvitték őket, köszi!
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • VII Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Kidobott szék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Damjanich utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Letört szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Bethlen Gábor utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére