Megoldott

újra beszakadt az akna fedél

1148. Kaffka Margit közben a 3 hete megjavított akna fedél újra beszakadt.
A gépkocsikat kerülgető teherautók kénytelenek áthajtani a járdán, nyilvánvalóan az önkormányzatnak is kéne tennie valamit, forgalomtechnikai átszervezés, kereszteződés besárgítás stb
Előre is köszönöm a T-Csoport intézkedését

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Kaffka Margit köz 5

Hozzászólások

  • Rózsa Ábel lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítás megtörtént.
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Major László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Beszakadó akna fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Xantus utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Töredezett fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Magyar Telekom
    Vérmező út (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére