Megoldott

Nyári konyha

Hűtő és szőnyeg áll az út szélén.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Pesti út 41/c

Hozzászólások

  • Ügykezelő Járókelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Elvitték.
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Otocolobus Manul bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    BKK fan

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Bakancsos utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Üvegszilánkok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére