Megoldásra vár

parlagfű

A hosszan elnyújtott zöldterület kerítése mellett, azon kívül rengeteg parlagfű van. Értem, hogy ezt nem lehet a kerítés miatt könnyen lenyírni, de iszonyú szennyezett a terület, és nagyon durván hagyták beérni a növényt a pollenszóró fázisba. A terület azonnali megtisztítását kérem és javaslom.

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Pagony u. 48

Hozzászólások

  • Jakab Imola megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönettel vettük megkeresését, melyet továbbítottam az illetékes szakirodának.

    Üdvözlettel:

    Molnár Viktória

    Budapest Főváros XII.kerület Hegyvidéki
    Polgármesteri Hivatal
    Polg
    ...
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata

  • Bardócz Csaba megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata"-ra.

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    Sajnos fénykép nélkül nem tudjuk továbbítani a bejelentést. Mindenképpen szükség lenne képre, hogy az illetékes be tudja azonosítani a helyszínt. Esetleg Google Utcaképet csatolja a környékről....
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem tudok képet csatolni, mert nincs okostelefonom, és nem ott élek, csak arra bicikliztem. Elég konkrétan leírtam a helyszínt és a problémát, teljesen konkrétan beazonosítható ez alapján a helyszín,...
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentő!
    Kérjük, kommentben vagy emailben a kerdes@jarokelo.hu címre küldött üzenetben csatolj olyan kép(ek)et, amelye(ke)n a probléma környezete is könnyen beazonosítható, hogy ezzel is seg
    ...
  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Új"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hollósy játszótér

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Hollósy Simon utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Mártonhegyi út 56. játszótér

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Mártonhegyi út (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Illegális favágás és zöldhulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Melinda út (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére