Megoldott

Hiányzó fedél

Kedves Illetékes! (Fővárosi Vízművek?)

Kérem pótolják Zuglóban a Vezér utca és Mogyoródi út kereszteződésénél, a zebránál található közmű fedlapját.

Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Mogyoródi út

Hozzászólások

  • Archibald Stephens hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm a gyors intézkedést!
  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Fekete János hozzászólt a bejelentéshez.

    Pótolva.
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Archibald Stephens bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Betört fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Stefánia (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Törött fedőlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Hálász Péter
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Jávor utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Eresztő tűzcsap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pálosi Zsolt
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Szépvölgyi út (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére