Megoldott

Nyitott kapcsolószekrény a Rákóczi hídon

Ennek a kapcsolószekrénynek rég óta nincs ajtaja a Rákóczi híd járdáján. Az állapotát elnézve, lehetséges, hogy nincs is használatban. Valószínűleg a forgalomtechnikához tartozik, tőle 1 méterre van egy "Forgalomtechnika" feliratú akna.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, IX. kerület

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Felhasználói jelzés alapján.
  • Szelényi Dániel hozzászólt a bejelentéshez.

    Időközben maga a probléma megoldódott, így kérem átállítani a státuszt megoldottra, köszönöm! Azt ugyan továbbra sem tudni külső szemlélő számára, hogy kié a szekrény, mert matrica, felirat nem került...
  • Szelényi Dániel hozzászólt a bejelentéshez.

    Ugyan standard válasznak tűnik, de egy fokkal jobb, mint a korábbiak, vagyis amikor az alábbi / korábbi bejelentések alapján sajnos mindenki csak hárított. Múlt héten a villamosról nagy arányú felvonu...
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Ezúton tájékoztatjuk, hogy Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (10808)” tárgyú bejelentést nyilvántartásunkban rögzítettük. Az üggyel kapcsolatos vizsgálat az
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Szelényi Dániel hozzászólt a bejelentéshez.

    Én is pont néztem, hogy a Google utcaképen még ott a másik, a valóságban meg nincs. Egyszer már sikerült elbontatni egy ilyen nem használt szekrényt, bár ott volt egy kis matrica az ajtón, ami végül e...
  • Szelényi Dániel hozzászólt a bejelentéshez.

    Én is pont néztem, hogy a Google utcaképen még ott a másik, a valóságban meg nincs. Egyszer már sikerült elbontatni egy ilyen nem használt szekrényt, bár ott volt egy kis matrica az ajtón, ami végül e...
  • J P hozzászólt a bejelentéshez.

    Érdekes, hogy a Google utcakép nézetén lehet látni, hogy volt közvetlen mellette egy másik hasonló fémszekrény, azt már régen elbontották csak ez gazdátlan. Ráadásul a fél éve bejelentettnél is írták,...
  • Szelényi Dániel hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm a hozzászólást! Ezek szerint nincs más hátra, mint hajléktalan guberálókat kell lelkesíteni arra, hogy vigyék be az igen közeli vastelepre. Ha a lenti bejelentésben egyik fél sem vállalta, ak...
  • J P hozzászólt a bejelentéshez.

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Szelényi Dániel bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Utcai korlát

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ádám Kiss
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Gubacsi út / Határ út (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Elhagyott tartóoszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Mester utca (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére