Megoldatlan

Levendula - Németvölgyi bakelitlemez az oszlopon

A Levendula utca - Németvölgyi út kereszteződésében bakelitlemez az oszlopon. Ezért kár felvásárolni a bakelitlemezeket, ha utána az egész várost teleszemeteli a veszélyes hulladékkal a "vállalkozó". Jó lenne az összeset egyben kezelni, feljelenteni és kifizettetni vele az összes lemez levágását.

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Németvölgyi út 49

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata"-ra.

  • Németh Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Lomtalanítás után maradt szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Táltos utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Takarítás minősége elégtelen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Nagyajtai utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Nyitott szemetesek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Török Vazul
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Krisztina körút (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére