Megerősítésre vár

Lekopott felfestések

FRISSÍTÉS: 2022.08.24
A Budapest Közút válasza:

,,A Budapest főváros közigazgatási területén a járművel várakozás rendjének egységes kialakításáról, a várakozás díjáról és az üzemképtelen járművek tárolásának szabályozásáról szóló 30/2010. (VI. 4.) Főv. Kgy. rendelet 6. melléklet II. fejezet b) pontja alapján a parkolásüzemeltető köteles:
bf) a parkolással kapcsolatos forgalomtechnikai eszközöket [„Várakozási övezet (zóna)” jelzőtáblák a hozzá tartozó kiegészítő táblákkal, „Várakozási övezet (zóna) vége” jelzőtáblák, „Várakozóhely” jelzőtáblák a hozzá tartozó kiegészítő táblákkal, várakozás határát jelző útburkolati jelek] üzemeltetni.

A fentiek alapján kérjük a bejelentést az Újbuda Parkolásüzemeltető Nonprofit Kft felé továbbítani!"

----

A Bukarest utca mindkét útpályáján, a Tranzit Caféval párhuzamos részen lekoptak a parkolóhelyek felfestései. Kérem, fessék fel újra őket!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Bukarest u. 7

Hozzászólások

  • Gyöngyösi Máté visszajelzésére vár.

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük jelzését a felfestéssel kapcsolatban.

    A kivitelezővel hamarosan felmérjük a helyszínt, amennyiben szükséges, beütemezzük a munkát és pótoljuk a felfestést.

    Tisztelette
    ...
  • T Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: Újbuda Parkolásüzemeltető Nonprofit Kft.

  • T Julcsi megváltoztatta a bejelentés leírását "A Bukarest utca mindkét útpályáján, a Tranzit Caféval párhuzamos részen lekoptak a parkolóhelyek felfestései. Kérem, fessék fel újra őket!"-ról "FRISSÍTÉS: 2022.08.24 A Budapest Közút válasza: ,,A Budapest főváros közigazgatási területén a járművel várakozás rendjének egységes kialakításáról, a várakozás dí...

  • T Julcsi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A Budapest főváros közigazgatási területén a járművel várakozás rendjének egységes kialakításáról, a várakozás díjáról és az üzemképtelen járművek tár
    ...
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Gyöngyösi Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Kidöntött közlekedési tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Terelő utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Megerősítésre vár
    2
    Megerősítésre vár
    2

    Kitört poller

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Felvonulási tér (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére